Product Details:
| Material | Glass |
| Surface Finish | Gloss |
| Stand Type | Candle Stand |
| Packaging Type | Carton Box |
| Capacity | 650 ml |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Glass |
| Finish Type | Silver Coating |
| Diya Shape | Tortoise |
| Design | Traditional |
| Height | 4 Inches |
| Country of Origin | Made in India |
| Occasion | Festivals |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 50 Piece |
| Material | Resin |
| Pack Size | 1 Piece |
| Lighting Type | Ghee |
| Finish | Glossy Finish |
| Color | Silver |
| Usage Area | Home Decor |
Decorative resin diya for diwali gift
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Glass |
| Per Box | 1 |
| Brand | MD |
| Diameter | 2.5" |
| Packaging Type | Bulk |
| Shape | Round |
| Size/Dimension | 2.5x2.5x2" |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Product Details:
| Diameter | 4 inch |
| Type | Decorative |
| Color | Golden |
| Usage | Festival |
| Weight | 250 gm |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Diameter | 4 inch |
| Type | Decorative |
| Color | Golden |
| Usage | Festival |
| Weight | 650 gm |
| Packing Type | Box |
| Battery Life | 24 Months |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information: