Drinking Glass
Providing you the best range of crystal wine glass, drinking glass with gold plating, drinking glass tumblers, plain drinking glass, drinking glass with gold plaiting and drinking glass with gold ring with effective & timely delivery.
Approx. Price: Rs 145 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Material | Glass |
| Capacity | 200 mL |
| Color | Transparent |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Box |
| Product Type | Wine Glass With Gold Ring |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Drinking Glass With Gold Plating
Approx. Price: Rs 185 / SetGet Latest Price Product Details:
| Capacity | 180 ml |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Home |
| Finish | Glossy |
| Height | 5 inch |
| Lid | Without Lid |
| Pattern | Plain |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Approx. Price: Rs 175 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Glass Type | Golden Plating |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Home |
| Color | Golden |
| Capacity | 100ml |
| Diameter Inch | 100mm |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Approx. Price: Rs 120 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Glass |
| Capacity | 180ml |
| Color | Golden |
| Size | 6inch |
| Usage/Application | Hotel |
| Shape | Square |
| Glass Type | Gold Plating |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Drinking Glass With Gold Plaiting
Approx. Price: Rs 160 / SetGet Latest Price Product Details:
| Capacity | 180 ml |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Hotel |
| Finish | Glossy |
| Height | 5 inch |
| Lid | With Lid |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Drinking Glass With Gold Plating
Approx. Price: Rs 160 / SetGet Latest Price Product Details:
| Capacity | 180 ml |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Hotel |
| Finish | Glossy |
| Lid | Without Lid |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Drinking Glass With Gold Plaiting
Approx. Price: Rs 160 / SetGet Latest Price Product Details:
| Capacity | 180 ml |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Hotel |
| Finish | Glossy |
| Lid | Without Lid |
| Pattern | Plain |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Drinking Glass With Gold Plaiting
Approx. Price: Rs 165 / SetGet Latest Price Product Details:
| Capacity | 350 ml |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Restaurant |
| Finish | Glossy |
| Height | 8 inch |
| Lid | Without Lid |
| Pattern | Plain |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Drinking Glass With Gold Ring
Approx. Price: Rs 135 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Material | Glass |
| Capacity | 200 ml |
| Usage/Application | Home |
| Size | Medium |
| Finish | Glossy |
| Lid | Without Lid |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Wine Glass With Gold Ring
Approx. Price: Rs 175 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Material | Glass |
| Capacity | 400 mL |
| Size/Diameter | 7 Inches |
| Weight | 450 gm |
| Color | Transparent |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Drinking Glass With Gold Ring
Approx. Price: Rs 165 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Capacity | 500 ml |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Restaurant |
| Color | Gold |
| Pattern | Round |
| Is It With Copper Base | With Copper Base |
| Finish | Glossy |
| Height | 6 inch |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Drinking Glass With Gold Ring
Approx. Price: Rs 135 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Material | Glass |
| Capacity | 200 ml |
| Usage/Application | Home |
| Size | Medium |
| Finish | Glossy |
| Lid | Without Lid |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Drinking Glass With Gold Ring
Approx. Price: Rs 135 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Capacity | 250 mL |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Hotel |
| Finish | Glossy |
| Height | 5 inch |
| Lid | Without Lid |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Decorative Drinking Glass
Approx. Price: Rs 175 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Material | Glass |
| Capacity | 200 ml |
| Color | Gold |
| Usage/Application | Hotel |
| Size | Medium |
| No. of Pieces | 2 |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Approx. Price: Rs 40 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Material | Glass |
| Capacity | 150 ml |
| Usage/Application | Hotel |
| Finish | Glossy |
| Height | 5 inch |
| Lid | Without Lid |
| Pattern | Plain |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Drinking Glass With Gold Plaiting
Approx. Price: Rs 160 / SetGet Latest Price Product Details:
| Capacity | 180 ml |
| Material | Glass |
| Usage/Application | Home |
| Finish | Glossy |
| Height | 5 inch |
| Lid | Without Lid |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Drinking Glass With Copper Plaiting
Approx. Price: Rs 165 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Capacity | 1000 ml |
| Size | Large |
| Usage/Application | Home Decorative |
| Shape | Cylindrical |
| Design | Plain |
| Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
| Plating Type | Copper Plating |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Approx. Price: Rs 165 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Material | Glass |
| Capacity | 200 ml |
| Usage/Application | Home |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Finish | Glossy |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Glass lemon set with tray
Product Price :Get Latest Price
Glass Lemon Set
Product Price :Get Latest Price
Delisoga glass tumbler
Product Price :Get Latest Price
Glass Sipper with lid and straw
Product Price :Get Latest Price
Gemini Cup
Product Price :Get Latest Price
Gemini Cup
Product Price :Get Latest Price