Product Details:
| Thickness | 4mm |
| Color | Frosted |
| Usage/Application | Home |
| Glass Type | Sight Glass |
| Material | Glass |
| Shape | Round |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Product Details:
| Capacity | 250 ml |
| Shape | Round |
| Material | Borosilicate Glass |
| Country of Origin | Made in India |
| Wall Thickness | 4 mm |
| Packaging Type | Box |